FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

2112 Veresegyház, Fő út 77-79.

KÉZILABDA DIÁKOLIMPIA

KÖRZETI GYŐZTES A IV. KORCSOPORTOS LEÁNY CSAPATUNK

2021. december 15-én a Kucsa Tamás Városi Sportcsarnokban rendezték a gödöllői körzet kézilabda diákolimpiai döntőjét. Négy csapat jelentkezett, de a verseny előtt a veresegyházi Kálvin téri Református Általános Iskola visszalépett, így maradt Őrbottyán, Tura és a Fabriczius József Általános Iskola csapata. Körmérkőzéses lebonyolítás volt (mindenki játszott mindenkivel), iskolánk csapata mindkét ellenfelét nagy gólkülönbséggel győzte le és megnyerte a körzeti döntőt, így továbbjutott a területi döntőbe, ahol a váci körzet győztesével, valamint a második helyezettel küzd a megyei döntőbe kerülésért.