FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

2112 Veresegyház, Fő út 77-79.

REFI matematika verseny

December 8-án vettünk részt a Kálvin Téri Református Általános Iskola szervezésében a REFI matematika versenyen, ahol a szervező iskola mellett öt meghívott intézmény (Gödöllői Református Líceum Gimnázium, Veresegyházi Katolikus Gimnázium, Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Szent Ágoston Keresztény Általános Iskola és Gimnázium, Fabriczius József Általános Iskola) iskolai fordulón továbbjutott diákjai mérték össze tudásukat. Mivel a verseny napja egybeesett az iskolánkban szervezett Mikulás programmal, így csak három évfolyamon tudtak indulni diákjaink, de így is szép eredményekkel térhettünk haza.

Ötödik évfolyamon Szabó Kornél (5.b) 1., Kocsner Gergő (5.b) 3. helyezést ért el.

Hatodik évfolyamon Nagy-Király Szonja (6.a) 3., és hetedik évfolyamon Balogh Mira (7.b) 2. lett.

Szívből gratulálunk az elért eredményükhöz!

Felkészítő tanárok: Ferencz László, Demeter Dóra, Fuszenecker Csilla