FABRICZIUS JÓZSEF ÁLTALÁNOS ISKOLA

2112 Veresegyház, Fő út 77-79.

Kézilabda Diákolimpia

KÖRZETI HARMADIK HELYEZETT A IV. KORCSOPORTOS FIÚ CSAPATUNK

2022. január 18-án, Gödöllőn a Hajós Alfréd Általános Iskola sportcsarnokában rendezték a gödöllői körzet kézilabda diákolimpiai döntőjét három iskola részvételével. A házigazda Hajós Alfréd csapata mellett ott volt Szentendréről a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium-, valamint a mi iskolánk, a Fabriczius József Általános Iskola csapata is.

Körmérkőzéses lebonyolítás volt (mindenki játszott mindenkivel). Mivel iskolánk csapata mindkét ellenfelétől kikapott, így sajnos nem juthatott tovább a megyei területi döntőre. Nagyot küzdöttek a fiúk, de ez most nem volt elegendő. Ennek ellenére minden dicséretet megérdemelnek, mert becsülettel képviselték iskolánkat.

A képen balról jobbra:
Skorván Márton Bendegúz, Pallagi Norbert János, Hegedűs Barnabás, Molnár Levente, Lőrincz Áron, Tulkán Domán Orbán, Nagy Gábor, Németh Ádám Tamás, Hegyi Martin István

Gratulálunk!