Szakkörök

2021/2022. tanév

Alsó tagozat:

Barangolás a mesék birodalmában 1 Balázsné Pásztor Anikó
Természetismeret szakkör 1 Deák Erika
Mese szakkör 1 Erdély Edit
Kézműves szakkör 1 Nagyné Telepi Anett
Mesekuckó 1 Oláh-Szabó  Bianka Ágnes
Kreatív szakkör 1 Papp Erzsébet Irén
Természetismeret 1 Varga-Farkas Gyula
Kézműves szakkör 1 Vargáné Szőke Tünde Csilla
Dráma szakkör 1 Zay Éva
Kézműves szakkör 2 Fogel Andrea
Természetismeret szakkör 2 Ivádyné Murányi Kitti
Zsonglőr szakkör 3 Asztalos Emese Judit
Matematika versenyfelkészítés 3 Endrődi Tamás Levente
Iskolakert 3 Kaszáné Sára Erika
Kölyökatlétika 3 Szalma Róbert
Sakk szakkör 3 Breitenbach Zoltán Ádám
Kézműves szakkör 3 Vargáné Miklós Gizella
Matematika szakkör 3 Toronyiné Kósa Katalin
Matematika szakkör 3 Toronyiné Kósa Katalin
Ügyes kezek szakkör 4 Fejesné Menyhárt Erzsébet
Bolyai magyar versenyfelkészítés 4 Kapeczné Hidvégi Noémi Kitti
Ének szakkör 4 Kármán Gabriella
Kölyökatlétika 4 Hegedűs Gabriella
Szorobán 4 Lengyelné Bata Erzsébet
Magyar szakkör 4 Pataki Valéria
Magyar szakkör 4 Pataki Valéria

 

 

Felső tagozat

 

Foglalkozás neve évfolyam Pedagógus
Angol korrepetálás 5 Ducsákné Ember Zsuzsanna
Angol szakkör 5 Farkas-Kürthy Klaudia Kitti
Földrajz korrepetálás 5 Sutina Andrea
Magyar korrepetálás 5 Áder Éva Zsuzsanna
Magyar korrepetálás 5 Áder Éva Zsuzsanna
Magyar korrepetálás 5 Guginé Adame Mónika
Matematika korrepetálás 5 Veres Szilvia
Matematika szakkör 5 Fuszenecker Csilla
Német korrepetálás 5 Tóka Gabriella
Színjátszó szakkör 5 Ácsné Csáki Ildikó
Történelem korrepetálás 5 Trefán Gáborné
Angol korrepetálás 6 Fuszenecker Csilla
Magyar korrepetálás 6 Fülöp Bernadett
Magyar korrepetálás 6 Gál Éva
Magyar korrepetálás 6 Fülöp Bernadett
Matematika korrepetálás 6 Veres  Szilvia
Matematika szakkör 6 Gulyás-Kovács Ilona
Német korrepetálás 6 Németh Kamilla
Angol korrepetálás 7 Farkas-Kürthy Klaudia Kitti
Magyar korrepetálás 7 Paulik Gabriella
Magyar korrepetálás 7 Paulik Gabriella
Matematika korrepetálás 7 Fuszenecker Csilla
Matematika szakkör 7 Demeter Dóra
Német korrepetálás 7 Tóka Gabriella
Rajz szakkör 7 Homonnainé Essek Zsuzsanna
Sakk szakkör 7 Breitnebach Zoltán
Történelem korrepetálás 7 Bodáné Gyurica Judit
Angol felvételi előkészítő 8 Takácsné Galatóczki Rita
Angol korrepetálás 8 Ducsákné Ember Zsuzsanna
Angol nyelvvizsga előkészítő 8 Takácsné Galatóczki Rita
Földrajz korrepetálás 8 Pappné Csordás Éva
Magyar felvételi előkészítő 8 Áder Éva Zsuzsanna
Magyar felvételi előkészítő 8 Gál Éva
Magyar felvételi előkészítő 8 Paulik Gabriella
Magyar felvételi előkészítő 8 Géczi-Rembiczki Réka
Magyar felvételi előkészítő 8 Géczi-Rembiczki Réka
Magyar korrepetálás 8 Karosi Balogh Annamária
Magyar korrepetálás 8 Gál Éva
Matematika felvételi előkészítő 8 Gulyás-Kovács Ilona
Matematika felvételi előkészítő 8 Mondics Krisztina
Matematika felvételi előkészítő 8 Demeter Dóra
Matematika korrepetálás 8 Füziné Visi Piroska