Szakkörök

2021/2022. tanév

Alsó tagozat:

Mese szakkör 1 Erdély Edit
Magyar szakkör 3 Endrődi Tamás Levente
Kölyökatlétika 3 Szalma Róbert
Sakk szakkör 3 Breitenbach Zoltán Ádám
Matematika szakkör 3 Toronyiné Kósa Katalin
Matematika szakkör 3 Toronyiné Kósa Katalin
Bolyai magyar versenyfelkészítés 4 Kapeczné Hidvégi Noémi Kitti
Kölyökatlétika 4 Hegedűs Gabriella
Szorobán 4 Lengyelné Bata Judit
Magyar szakkör 4 Pataki Valéria
Magyar szakkör 4 Pataki Valéria

 

Felső tagozat

 

Foglalkozás neve évfolyam Pedagógus
Angol korrepetálás 5 Ducsákné Ember Zsuzsanna
Angol szakkör 5 Farkas-Kürthy Klaudia Kitti
Földrajz korrepetálás 5 Sutina Andrea
Magyar korrepetálás 5 Áder Éva Zsuzsanna
Magyar korrepetálás 5 Áder Éva Zsuzsanna
Magyar korrepetálás 5 Guginé Adame Mónika
Matematika korrepetálás 5 Veres Szilvia
Matematika szakkör 5 Fuszenecker Csilla
Német korrepetálás 5 Tóka Gabriella
Színjátszó szakkör 5 Ácsné Csáki Ildikó
Történelem korrepetálás 5 Trefán Gáborné
Angol korrepetálás 6 Fuszenecker Csilla
Magyar korrepetálás 6 Fülöp Bernadett
Magyar korrepetálás 6 Gál Éva
Magyar korrepetálás 6 Fülöp Bernadett
Matematika korrepetálás 6 Veres  Szilvia
Matematika szakkör 6 Gulyás-Kovács Ilona
Német korrepetálás 6 Németh Kamilla
Angol korrepetálás 7 Farkas-Kürthy Klaudia Kitti
Magyar korrepetálás 7 Paulik Gabriella
Magyar korrepetálás 7 Paulik Gabriella
Matematika korrepetálás 7 Fuszenecker Csilla
Matematika szakkör 7 Demeter Dóra
Német korrepetálás 7 Tóka Gabriella
Rajz szakkör 7 Homonnainé Essek Zsuzsanna
Sakk szakkör 7 Breitnebach Zoltán
Történelem korrepetálás 7 Bodáné Gyurica Judit
Angol felvételi előkészítő 8 Takácsné Galatóczki Rita
Angol korrepetálás 8 Ducsákné Ember Zsuzsanna
Angol nyelvvizsga előkészítő 8 Takácsné Galatóczki Rita
Földrajz korrepetálás 8 Pappné Csordás Éva
Magyar felvételi előkészítő 8 Áder Éva Zsuzsanna
Magyar felvételi előkészítő 8 Gál Éva
Magyar felvételi előkészítő 8 Paulik Gabriella
Magyar felvételi előkészítő 8 Géczi-Rembiczki Réka
Magyar felvételi előkészítő 8 Géczi-Rembiczki Réka
Magyar korrepetálás 8 Karosi Balogh Annamária
Magyar korrepetálás 8 Gál Éva
Matematika felvételi előkészítő 8 Gulyás-Kovács Ilona
Matematika felvételi előkészítő 8 Mondics Krisztina
Matematika felvételi előkészítő 8 Demeter Dóra
Matematika korrepetálás 8 Füziné Visi Piroska