Szakkörök

2020/2021. tanév

Szakkörök alsó tagozat

 

Szakkör neve: Vezetője: Évfolyam
Magyar nyelv tehetséggondozás Nagymáthé Enikő 1.
Matematika tehetséggondozás Trenkáné Kovács Ágnes 1.
Matematika tehetséggondozás Toronyiné Kósa Katalin 2.
Matematika felzárkóztatás Toronyiné Kósa Katalin 2.
Természetismeret Endrődi Tamás 2.
Szorobán Lengyelné Bata Judit 3.
Matematika tehetséggondozás Nagy Antalné 3.
Matematika felzárkóztatás Nagy Antalné 3.
Magyar nyelv tehetséggondozás Pataki Valéria 3.
Magyar nyelv felzárkóztatás Pataki Valéria 3.
Magyar nyelv tehetséggondozás Hajduné Sási Gyöngyi 4.
Magyar nyelv felzárkóztatás Hajduné Sási Gyöngyi 4.
Matematika tehetséggondozás Farkas- Petrik Zsófia 4.
Matematika felzárkóztatás Farkas- Petrik Zsófia 4.
Sakk Breitenbach Zoltán 1-4.

Szakkörök felső tagozat

Földrajz felvételi előkészítő Fuferenda Zsuzsanna 8
Idegennyelv angol felvételi felkészítő Németh Kamilla 8
Idegennyelv angol felzárkóztató Ducsákné Ember Krisztina 5-6
Idegennyelv angol felzárkóztató Borbély-Csizinszky Klára 7-8
Idegennyelv német felzárkóztató Joó Gabriella 5
Idegennyelv német felzárkóztató Daniné Kéri Ildikó 6
Idegennyelv német felzárkóztató Bohner Orsolya 7-8
Magyar felvételi előkészítő Paulik Gabriella 8
Magyar felvételi előkészítő Fülöp Bernadett 8
Magyar felzárkóztató Paulik Gabriella 6-7
Magyar felzárkóztató Karosi-Balogh Annamária 5-6
Magyar felzárkóztató Karosi-Balogh Annamária 5
Magyar felzárkóztató Elek Gáborné 8.h
Magyar korrepetálás Paulik Gabriella 7
Magyar tehetséggondozás Gál Éva 8
Matematika fejlesztő foglalkozás Prehoda Györgyi 5
Matematika kiegészítő szakkör Demeter Dóra 7
Matematika kiegészítő szakkör Prehoda Györgyi 7
Matematika kiegészítő szakkör Fűziné Visi Piroska 8
Matematika kiegészítő szakkör Fuszenecker Csilla 8.a
Matematika kiegészítő szakkör Páger Anikó 8.c
Matematika korrepetálás Kerekné Fidel Mónika 6
Matematika korrepetálás Tárnok Éva 5
Matematika korrepetálás Kerekné Fidel Mónika 6
Matematika korrepetálás Demeter Dóra 7
Matematika korrepetálás Fuszenecker Csilla 8
Matematika tehetséggondozás Demeter Dóra 6
Matematika tehetséggondozás Fuszenecker Csilla 5
Matematika tehetséggondozás Gulyás K. Ilona 7
Matemetika felvételi előkészítő Fűziné Visi Piroska 8
Matemetika felvételi előkészítő Tárnok Éva 8
Rajz előkészítő Homonnai Essek Zsuzsanna 8
Sakk szakkör Breitenbach Zoltán 5-8
Színjátszó szakkör Ácsné Csáki Ildikó 5-8
Történelem korrepetálás Huszainé Kolozs Zsuzsanna 5
Történelem korrepetálás Huszainé Kolozs Zsuzsanna 7
Történelem korrepetálás Trefán Gáborné 5-7
Történelem tehetséggondozás Trefán Gáborné 5-8